Металочерепиця

Металочерепиця – ваш надійний дах на довгі роки!

Металочерепиця є оптимальним рішенням для тих, хто вибирає покрівельні матеріали керуючись розумним співвідношенням ціни та якості. Таке покрівельне покриття, виготовлене з сучасної сировини, володіє відмінними експлуатаційними характеристиками, має естетичний вигляд та прослужить до 50 років!

Завдяки невеликій вазі листів та простій системі кріплення, металочерепицю можна швидко змонтувати, тому її часто обирають для накриття, заміни чи ремонту даху у приватних та громадських будівлях. Адже бригада з 2 робітників здатна змонтувати до 100 м2 покрівлі з металочерепиці всього за 1 робочий день (за умови, що дах має не складну форму). А ціна якісної металочерепиці значно нижча ніж, скажімо, натуральної черепиці.

Переваги металочерепиці

Металочерепиця німецька, бельгійська чи італійська володіє такими перевагами:
‣ надійний захист від опадів, навіть від граду;
‣ можливість організації теплого, а не тільки холодного, даху;
‣ стійкість до вигорання та природних деформацій;
‣ швидке виготовлення та монтаж;
‣ самостійний розкрій матеріалу на місці;
‣ різноманіття форм хвилі, висоти штампування та кольорів металочерепиці;
‣ низька вартість металочерепиці, що підходить навіть для найбюджетнішого будівництва;
‣ мала вага, що не давить на стіни, а тому покриття може використовуватися для будівель із слабким фундаментом.

Якісна металочерепиця – ваш сучасний вибір

Сировиною для сучасної металочерепиці служить тонколистова сталь, покрита декількома шарами захисних покриттів для забезпечення високих експлуатаційних властивостей майбутньої покрівлі:
‣ Шар цинку, цинк-магнієвого або цинк-алюмінієвого сплаву, що наноситься на сталевий лист з обох сторін методом гарячого цинкування - захищає сталь від корозії;
‣ Пасивуючий шар та грунтовка – уповільнюють процеси корозії, покращують адгезію сталі з шаром кольорового полімерного покриття;
‣ Захисний лак зворотньої сторони листа – захищає від пошкоджень;
‣ Декоративне кольорове покриття – надає естетичного вигляду, захищає від механічних пошкоджень, вигорання та впливу навколишнього середовища.
Оптимальним варіантом для покрівлі вважають сталь товщиною 0,5 мм з вмістом цинку 275 г/м2 (або з вмістом цинк-магнію ZM 130 г/м2) та з товщиною декоративного полімерного покриття не менше 35 мікрон.
Сировину для виробництва металочерепиці (сталь з полімерним покриттям змотану у рулони) здебільшого виготовляють відомі металургійні концерни: Arcelormittal, thyssenkrupp, Arvedi та інші. Далі відбувається профілювання: лист сталі, проходить під тиском через профілюючі ролики, які і надають рівному листу потрібної форми.
Металочерепиця це ідеальний варіант для покрівлі даху будь-якої будівлі з точки зору естетики та практичності:
1. Кольори на ваш вибір в палітрі RAL, від білого до чорного, та з відтінками, що часто імітують кольори натуральної черепиці;
2. Глянцеве, матове чи декоративне покриття дозволяє оригінально завершити архітектурну композицію всього будинку;
3. Різні за формою та висотою хвилі черепиці дозволяють споживачам створювати дах унікальної конфігурації, несхожий на сусідні дахи;
4. Можливість монтувати дах самостійно, навіть якщо ви не професіонал (допоможуть навчальні відео на YouTube), оскільки цей матеріал простий, легкий та не вимагає особливих навичок монтажу.

Металочерепиця ціна

Ціна металочерепиці на нашому сайті залежить від товщини металу, виробника, форми черепиці, загальної площі даху та необхідності доставки. Не забувайте про супутні матеріали для монтажу: комплектуючі планки, підпокрівельні плівки, саморізи тощо.

Звертаючись до нашої компанії, ви отримуєте:

‣ великий вибір форм та структур покриття металочерепиці;
‣ професійну консультацію;
‣ безкоштовний виїзд, замір та прорахунок матеріалів
‣ доставку матеріалів на об'єкт
‣ монтажні роботи
‣ офіційну гарантію до 30 років

Вибирайте металочерепицю у фотогалереї за власним смаком!